Elemanyonlendir.com

Elemanyonlendir.com size en yakın lokasyondan referanslı ve daha önceden herhangi bir olumsuz geri dönüş almamış temizlik profesyonellerini istediğiniz gün ve saatte size yönlendiren aracı bir platformdur.
Elemanyonlendir.com ve uygulamalarımız üzerinden 7/24 rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ayrıca haftanın her günü sabah 8:00 akşam 12:00 arası müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
İstanbul’un her noktasına, Kocaeli, Ankara ve İzmir’de merkezi lokasyonlarda hizmet vermekteyiz.

Temizlik Hizmeti

Hayır, elemanyonlendir.com size en yakın lokasyonda bulunan, referanslı freelance temizlik profesyonellerinden yönlendirme yapan bir aracı kurumdur.
Hayır! Alışılageldiğin dışında Elemanyonlendir.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde herhangi bir ekstra kavramı yoktur. Satın aldığınız süre boyunca vakit yettiğince herşey yapılmaktadır.
Eğer talep ederseniz size özel fiyat çalışmaları ile malzemeli olarak yardımcı olabiliriz tabi ki.
Almış olduğunuz hizmet süresi kadar gelen arkadaşın verimli çalışma garantisi sunmaktayız. Fakat aldığınız süre içerisinde temizliğin bitmesi tabi ki evinizle alakalıdır.
Ayrıca bir yol parası ödemezsiniz. Tam gün çalışmalarda öğle yemeği temini ise sizlere ait olmaktadır.
Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Başka bir tercih yapmamanız durumunda 1 Temizlik elemanı gelmektedir. 2 veya 3 kişi talep etmeniz durumunda ekstra indirim talep edebilirsiniz.
Gelen temizlikçiler seçtiğiniz süre içerisinde işlerinizin yetişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Ancak nadir durumlarda evin büyüklüğü ve özel isteklerinize bağlı olarak süreyi uzatmak isteyebilirsiniz. Temizlik görevlisininde programı uygunsa aynı saatlik ücret üzerinden ilave hizmet alabilirsiniz. ( Rezerve ettiğinzi süre içerisindende kasti olarak herhangi bir süre uzatma suistimali durumunda gün içinde firmamızı arayarak destek talep edebilirsiniz. Bu konuda anında müdahele ve çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.)
Malesef arkadaşlarımız makinelerle gelemedikleri için halı veya koltuk yıkama işlemi yapılamamaktadır. Fakat talep edilen süre dahilinde koltuk ve halı silimini yapabilirler.
Evet, vakit yettiğince herşey yapılır.
Hayır tabi ki, bunu bize belirtmeniz yeterlidir. Ona göre herhangi bir alerjisi olmayan ve hayvan dostu arkadaşlarımızdan yönlendirme yapılacaktır.

Ödeme Hakkında

Tabi ki eğer temizliğe gelen arkadaşa nakit ödeme yapmak isterseniz, kendisine nakit ödeme yapabilirsiniz.
Tabi ki eğer kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz sitemiz üzerinden İyziCo altyapısı ile ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
Tabi ki eğer havale ödeme yapmak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir. Arkadaşlarımız size havale/eft bilgilerini iletecektir.
Hayır temizlikçi arkadaşımız gelmeden tarafınızdan herhangi bir ödeme talep edilmez.

İptal ve Değişiklik

Rezervasyon saatinizden son 24 saat kalaya kadar herhangi bir bedel ödemeden iptal veya rezervasyon tarihinde değişiklik yapabilirsiniz. Son 24 saatten az kala yapılan iptallerde 40 TL iade ücreti tahsil edilmektedir.
Temizlikçi arkadaşımız yola çıkmadan rezervasyon tarihini değiştirebilirsiniz. Temizlikçi arkadaşımız yola çıktıktan veya adrese geldikten sonra tarih değiştirmeniz durumunda arkadaşın yol parası ve 40 TL yönlendirme bedeli tarafınızdan tahsil edilmektedir.

Abonelik Hizmeti Hakkında

Tabi ki ödemeyi kredi kartınıza uygun vade farklarıyla taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.
Tabi ki iptal edebilirsiniz fakat paketiniz bitmeden iptal etmek istediğinizde pakete özel almış olduğunuz indirimler iptal edilerek aradaki fark tarafınızdan tahsil edilir.
Tabi ki satın aldığınız saat süresini farklı adreslerde de kullanabilirsiniz. Sadece hizmet almak istediğiniz tarihten 2 gün önce ilgili adresi ve talep ettiğiniz saat süresini bize iletmeniz yeterlidir.