Elemanyonlendir.com

Eleman Yönlendir size en yakın lokasyondan referanslı ve daha önceden herhangi bir olumsuz geri dönüş almamış temizlik profesyonellerini istediğiniz gün ve saatte hizmet alanlar ile buluşmasına teknolojik alt yapı ve olanak sağlayan bir platformdur.
Elemanyonlendir.com ve uygulamalarımız üzerinden 7/24 rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ayrıca haftanın her günü sabah 9:00 akşam 18:00 arası müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
İstanbul’un her noktasına, Kocaeli, Ankara ve İzmir’de merkezi lokasyonlarda hizmet vermekteyiz.

Temizlik Hizmeti

Hayır, Eleman Yönlendir size en yakın lokasyonda bulunan, referanslı, freelance temizlik profesyonelleri ile temizlik hizmeti almak isteyen kişileri buluşturan, iletişim kurmasını sağlayan bir platformdur. Herhangi bir şekilde işin sahibi ya da sağlayıcısı değildir. Hizmet verenler ile aralarında herhangi bir işçi işveren ilişkisi bulunmamaktadır.
Hayır! Alışıla gelmişin dışında Eleman Yönlendir üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde herhangi bir ekstra kavramı yoktur. Satın aldığınız süre boyunca vakit yettiği sürece herşey yaptırabilirsiniz. Süreniz yetişmezse saati 150 TL'den ek süre satın alabilmektesiniz.
Rezervasyon esnasında talep etmeniz durumunda elektrikli süpürge ve merdiven hariç diğer malzemeleri rezervasyon formumuzda yer alan ek ücret karşılığı sağlayabilmekteyiz.
Almış olduğunuz hizmet süresi kadar gelen arkadaşın verimli çalışma garantisi sunmaktayız. Fakat aldığınız süre içerisinde temizliğin bitmesi tabi ki evinizle alakalıdır. Gün içinde karşılaştığınız herhangi bir oyalanma, zaman harcama gibi durumlarda bize ulaşmanız yeterlidir. Aynı gün içinde ücretsiz olarak telafi programı sağlamaktayız.
Ayrıca bir yol parası ödemezsiniz.(Şile,SilivriÇatalca,Arnavutköy,Pendik,Adalar gibi ulaşımı zor bölgeler hariç) Tam gün çalışmalarda öğle yemeği temini ise sizlere ait olmaktadır. 6 saat ve üzeri olan tam gün çalışmalarda 30 dk'lık yemek molası saatin içindedir.
Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Başka bir tercih yapmamanız durumunda 1 Temizlik elemanı gelmektedir. 2 veya 3 kişi talep etmeniz durumunda sistemimiz size ekstra olarak indirim tanımlayacaktır.
Gelen temizlikçiler seçtiğiniz süre içerisinde işlerinizin yetişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Ancak nadir durumlarda evin büyüklüğü ve özel isteklerinize bağlı olarak süreyi uzatmak isteyebilirsiniz. Temizlik görevlisininde programı uygunsa saati 150 TL'den ilave hizmet alabilirsiniz. ( Rezerve ettiğiniz süre içerisinden de kasti olarak herhangi bir süre uzatma, oyalanma gibi suistimali durumlarda gün içinde firmamızı arayarak destek talep edebilirsiniz. Bu konuda anında müdahele ve çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.)
Malesef arkadaşlarımız makinelerle gelemedikleri için halı veya koltuk yıkama işlemi yapılamamaktadır. Dilerseniz talep edilen süre dahilinde koltuk ve halı silimini el ile yapabilirler.
Evet, vakit yettiğince herşey yapılır.
Hayır tabi ki, bunu bize belirtmeniz yeterlidir. Ona göre herhangi bir alerjisi olmayan ve hayvan dostu arkadaşlarımızdan yönlendirme yapılacaktır.

Ödeme Hakkında

Tabi ki eğer temizliğe gelen arkadaşa nakit ödeme yapmak isterseniz, kendisine nakit ödeme yapabilirsiniz.
Tabi ki eğer kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz sitemiz üzerinden İyziCo altyapısı ile ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
Tabi ki eğer havale ödeme yapmak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir. Arkadaşlarımız size havale/eft bilgilerini iletecektir.

İptal ve Değişiklik

Rezervasyon saatinizden 72 saat öncesi yapılan iptallerde herhangi bir bedel ödemeden iptal veya rezervasyon tarihinde değişiklik yapabilirsiniz. Son 72 saatten az kala yapılan iptallerde itiraz yolu kapalı olmak üzere toplam ücretin %40'ı cayma bedeli / yönlendirme ücreti olarak tahsil edilmektedir.
Rezervasyon tarihinizden 24 saat öncesine kadar tarih veya saat değişikliği yapabilmektesiniz.

Abonelik Hizmeti Hakkında

Tabi ki ödemeyi kredi kartınıza uygun vade farklarıyla taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.
Tabi ki iptal edebilirsiniz fakat paketiniz bitmeden iptal etmek istediğinizde pakete özel almış olduğunuz indirimler iptal edilerek aradaki fark tarafınızdan tahsil edilir.
Tabi ki satın aldığınız saat süresini farklı adreslerde de kullanabilirsiniz. Sadece hizmet almak istediğiniz tarihten 2 gün önce ilgili adresi ve talep ettiğiniz saat süresini bize iletmeniz yeterlidir.

Sigorta

Gündelikçi bayan sigortası, 1 Nisan 2014’ten bu yana; Ev hizmetlerinde çalışan kişilerin ve hizmet sağlayanların güvenlik, hak ve hukuklarını korumak adına yasalaştırılan bu kanun gereği, işyeri bildirgesi verme zorunluluğu ortadan kaldırılmıştır.
2014 yılında yasalaşan kanun ile günlük sigorta sorumluluğu hizmet alan yani ev sahibi sorumluluğunda olmaktadır. Bu işlemi sizin adınıza bir başka kurum ya da kişi yapamamaktadır. Aynı gün içerisinde E- Devet ya da SMS yolu ile evinizde günlük temizlik işçisi olarak çalışan kişilere kolayca kaza sigortası yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/04/20150401-16.html
E-devlet sistemi üzerinden ya da SMS yolu ile günlük sigorta yapabilmektesiniz. 5-6 lira gibi ufak bir ücreti bulunmaktadır. SMS ile sigortalama; Aralarında bir boşluk bırakarak; EV HİZ TC Kimlik Numaranız Ayın hangi gününde çalıştırdığınızı yazıp 5510 a göndererek 10 günden az çalışanlarınızı iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı koruyabilirsiniz. Örnek: ( EVHİZ 16545852412 13 ) gönder > 5510 https://www.youtube.com/watch?v=Z17IxQkQx2o