Elemanyonlendir.com | Temizlik Hizmetleri

İptal ve İade Şartları

Son Güncelleme Tarihi: 12.02.2019

Profesyoneller programını sana göre düzenliyor. Herhangi bir saat değişikliği, tarih değişikliği ve iptal durumunda onların mağdur olmaması için belirlemiş olduğumuz iptal ve değişiklik koşullarını aşağıda bulabilirsin. Not: Düzenli hizmetlerde ise ilk 4 hizmetini almadan hizmetini iptal etmek istersen almış olduğun hizmetler için düzenli ve tek sefer arasındaki fiyat farkı kredi kartından çekilecektir. İndirim kodu kullandığın düzenli siparişini iptal edersen indirim farkının kartından çekileceğini unutma!
Düzenli hizmetlerin ücretleri hizmetin bir gün öncesinde kartınızdan tahsil edilir. Düzenli taleplerinizi iptal etmek için yeni oluşacak periyodik talebinizden en geç bir gün öncesi web sitemizdeki kullanıcı paneliniz üzerinden faydalandığınız indirimleri ödeyerek iptal edebilirsiniz. Periyodik talebin son gün iptal edilmesi durumunda bir gün öncesi çekilen tutarın iadesi olmayacaktır.

HİZMETTEN ÖNCEKİ GÜN 09:00'A KADAR

Tarih, saat değişiklikleri ve iptal isteği ücretsiz gerçekleştirilir.

HİZMETTEN ÖNCEKİ GÜN 09:00-20:00 ARASI

Saat değişikliği ücretsiz gerçekleştirilir. Tarih değişikliği ve İptal durumunda ücretin tamamı kredi kartından çekilir.

HİZMETTEN ÖNCEKİ GÜN 20:00'DEN SONRA

Saat değişikliği ücretsiz yapılır. Tarih değişikliğinde ücretin %50'si, iptal durumunda ise ücretin tamamı kredi kartından çekilir.

HİZMETE 2 SAAT VEYA DAHA AZ BİR SÜRE VARSA

Tarih, saat değişiklikleri ve iptal durumunda ücretin tamamı kredi kartından çekilir.