Elemanyonlendir.com | Temizlik Hizmetleri

İptal ve İade Şartları

Son Güncelleme Tarihi: 23.11.2019

Profesyoneller programını sana göre düzenliyor. Herhangi bir saat değişikliği, tarih değişikliği ve iptal durumunda onların mağdur olmaması için belirlemiş olduğumuz iptal ve değişiklik koşullarını aşağıda bulabilirsin. Not: Düzenli hizmetlerde ise ilk 4 hizmetini almadan hizmetini iptal etmek istersen almış olduğun hizmetler için düzenli ve tek sefer arasındaki fiyat farkı kredi kartından çekilecektir. İndirim kodu kullandığın düzenli siparişini iptal edersen indirim farkının kartından çekileceğini unutma!
Düzenli hizmetlerin ücretleri hizmetin bir gün öncesinde kartınızdan tahsil edilir. Düzenli taleplerinizi iptal etmek için yeni oluşacak periyodik talebinizden en geç bir gün öncesi web sitemizdeki kullanıcı paneliniz üzerinden faydalandığınız indirimleri ödeyerek iptal edebilirsiniz. Periyodik talebin son gün iptal edilmesi durumunda bir gün öncesi çekilen tutarın iadesi olmayacaktır.

Ücretsiz İptal Şartları

Rezervasyon saatine 24 saatten az bir süre kala yapılan iptallerde (ön ödeme dahil) Toplam tutara kadar alınanabilecek / alınmış ücretlerin iadesi olmamaktadır.
24-72 saat arası yapılan iptallerde rezervasyon tamamlanırken görmüş olduğunuz toplam tutarın %40 +KDV sine kadar yapmış olduğunuz ön ödeme tutarınız iptal/cayma/hizmet bedeli olarak tahsil/talep edilir.
%40+KDV'ye kadar ödemiş olduğunuz ön ödeme tutarlarını 24-72 saat arası yapılan iptallerde iptal şartlarımız gereği iadesini alamaz veya talep edemezsiniz. (%40+KDV den daha az bir ön ödeme yaptıysanız yine iadesi yapılmaz)
72 saatten uzun süre olan iptallerde ise ön ödeme dahil ücretin tamamı iade edilir.Bankanıza ya da kartınıza ulaşmayan iadeler için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 72 saatten uzun süre kalan iptalleri site üzerinden değil bizzat iletişime geçerek yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ücretsiz Saat ve Tarih Değişikliği Şartları

Saat ve tarih değişikliği sadece hizmet süresine 24 saatten fazla bir süre varsa mümkündür. 24 saat ve daha az bir süre kala yapılacak tarih, saat değişikliği ya da talep iptali durumunda ücretin tamamı kredi kartından çekilir. Rezervasyon işlemi nakit ise faturalandırılan bedel üzerinden ilamlı icra takibi başlatılabilir.

Abonelik İptali

Abonelik paketleri paketin alım tarihi itibari ile 365 gün sürelidir. bu süre içerisinden kullanılmayan krediler sıfırlanır. Devredilmez. 5 saat ve altı kalan kullanım haklarıda abonelik kapsamında kullanılamaz. Abonelik dahili sadece 5-9 saat kullanımlar için uygundur.